MATFİZ Hakkında

MATFİZ, lise, ön lisans, lisans ve yüksek lisans seviyesinde çözümlü problemler ve konu anlatımları barındıran bir bilim ve eğitim sitesidir. İçeriği, hedeflenen noktaya varana dek genişleyecek, düzenli bir takvim dahilinde beslenecektir.

MATFİZ uzun süre sadece Türkçe yayın yapmış, ardından içeriğinin yenilenmesi amacıyla yayınına bir süre ara vermiş ve sonrasında da yenilenmiş içeriği ile, Türkçe ve İngilizce olmak üzere yayın hayatına geri dönmüştür. Ziyaretçiler siteyi istedikleri dilde görüntüleyebilirler; üyelerin katılımıyla oluşan MATFİZ Forum bölümü hariç tutulmak üzere, MATFİZ'in Türkçe ve İngilizce içeriği bire bir aynıdır.

MATFİZ'i görüntüleyebilmek için üyeliğe gerek yoktur. Ancak MATFİZ ile etkileşime girebilmek için üyelik gerekir. Üyelik ücretsizdir.

About MATFİZ

MATFİZ is a science and education website containing solved problems and courses at the high school, undergraduate and graduate levels. Its content will be broadened until the targeted point and fed according to a regular schedule.

MATFİZ had been published in Turkish for a long time, and then paused its activity for a period of time for the purpose of renewing its content, and now it is back in Turkish and in English with its renewed content. Visitors may view the website in their desired language; the Turkish and English contents of MATFİZ are identical apart from MATFİZ Forum part, which is shaped through participation of the members.

No membership is required to view MATFİZ. However, membership is required to interact with MATFİZ. Membership is free.