MATFÝZ — A Site on Mathematics and Physics . . .
MATFİZ ile İletişim

MATFİZ içerik eklemelerini sosyal medya hesabından duyurmaktadır. Bu hesabı takip ederek eklenen içerikler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

twitter.com/@matfiz_tr

MATFİZ'de yer alan her belge için MATFİZ Forum bölümünde bir konu başlığı açılmıştır. Bu başlıklar altında belge içeriği hakkında yorum yapabilir, diğer kullanıcılarla görüş alışverişinde bulunabilirsiniz. MATFİZ yazım ekibi ve forum yöneticileri sayfaları takip ederek sorunlu noktalarda kullanıcılara yardımcı olacaklardır.

Derslerinizde size ödev olarak verilen, bir kitapta alıştırma olarak karşınıza çıkan problemlerin çözümünde MATFİZ yazım ekibi size yardımcı olamaz. Bu tür sorunlarınız için forum sayfalarımızı kullanabilirsiniz.

Yukarıda bahsedilenler dışındaki bir konuda MATFİZ'e ulaşmak isterseniz matfiz@matfiz.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Yoğunluk durumuna göre değişen bir sürede size dönüş yapılacaktır.

Contact MATFİZ

MATFİZ announces content additions on its social media account. You can find out about the added contents by following this account.

twitter.com/@matfiz_en

A subject heading is opened in the MATFİZ Forum part for each document in MATFİZ. You may leave comments and exchange views with other users under these headings. MATFİZ author team and forum administrator will follow the pages and help the users with problematic aspects.

MATFİZ author team cannot help you with solving problems which are given to you as homework in your lessons or which you encounter in a book in the form of exercises. For such problems, you may use our forum pages.

If you would like to contact MATFİZ for another issue other than the ones listed above, you can send an e-mail to matfiz@matfiz.com. We will get back to you within a period of time which varies according to our schedule.